Zahrada Bubec

Zahrada je místem, kde můžete odpočívat, dát si drink s kamarády, uspořádat oslavu či dokonce strávit celý víkend s možností přespání v dřevěné chatce.
Součástí zahrady jsou umělecká díla, která můžete objevovat a prozkoumávat nejen očima. Vyzkoušet si můžete třeba řízení vesmírné lodi nebo šplhání téměř do nebes na místní rozhlednu. 
Zahradu lze navštívit vždy od pondělí do neděle mezi 10. a 17. hodinou. Vstup je zdarma.
Cena za pronájem Zahrady Bubec se odvíjí podle časové náročnosti akce. Pro skupiny navíc nabízíme možnost zážitkových eventů a speciální služby (např. pronájem: ozvučovací techniky, projektor a plátno, venkovní kuchyně, grill…).
Pro svatby a velké skupiny nabízíme speciální ceny. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu info@bubec.cz

Pronájem

Cena za pronájem komunitní Zahrady Bubec se odvíjí podle časové náročnosti akce a typu akce. Pro skupiny navíc nabízíme možnost zážitkových eventů a individuální služby (např. pronájem: ozvučovací techniky, projektor a plátno, venkovní kuchyně, catering). Pro svatby, firemní teambuilding, narozeniny a jiné velké skupiny nabízíme individuální ceny. Vybavení: zastřešený bar, rozhledna, dětský koutek, pódium, toaleta.
kontakt: info@bubec.cz

Stezka

Řeporyjská stezka se nachází přímo vedle Uměleckého studia Bubec a začíná na komunitní zahradě. Tým z Bubce stojí za realizací stezky a také ve studiu vznikla řada uměleckých děl, které na stezce uvidíte. Vaši procházku můžete oživit návštěvou galerie, depozitáře nebo některé z mnoha akcí pořádaných ve studiu.

https://reporyjskastezka.webnode.cz/

Pro školy

Nabídka pro školy se pro vás připravuje.