Zahrada Bubec

Zahrada je místem, kde můžete odpočívat, opéci si buřty, grilovat s kamarády, uspořádat oslavu, a po dohodě využít záhonků k vlastnímu pěstování.
Součástí zahrady jsou umělecká díla, která můžete objevovat a prozkoumávat nejen očima. Vyzkoušet si můžete třeba řízení vesmírné lodi, nebo po dohodě vyšlapat schůdky na naši rozhlednu. 
Zahradu lze navštívit vždy od pondělí do pátku, kromě státních svátků mezi 10. a 17. hodinou. Pokud se vám stane, že najdete zahradu zavřenou (může se to stát) a chtěli byste dovnitř, třeba i mimo otevírací dobu, volejte na telefonní číslo 777 201 941, pokusíme se vám vyjít vstříc. Vstup je zdarma.
Cena za pronájem Zahrady Bubec pro soukromé oslavy a eventy se odvíjí od časové náročnosti akce. Pro skupiny navíc nabízíme možnost zážitkových eventů a speciální služby (např. pronájem: ozvučovací techniky, projektor a plátno, venkovní kuchyně, grill…).
Pro svatby a velké skupiny nabízíme speciální ceny. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu info@bubec.cz

Pronájem

Cena za pronájem komunitní Zahrady Bubec pro soukromé akce se odvíjí od časové náročnosti akce. Pro skupiny navíc nabízíme možnost zážitkových eventů a individuální služby (např. pronájem: ozvučovací techniky, projektor a plátno, venkovní kuchyně, catering). Pro svatby, firemní teambuilding, narozeniny a jiné velké skupiny nabízíme individuální ceny. Vybavení: zastřešený bar, rozhledna, dětský koutek, pódium, toaleta.
kontakt: info@bubec.cz

Stezka

Řeporyjská stezka se nachází přímo vedle Uměleckého studia Bubec a začíná na komunitní zahradě. Tým z Bubce stojí za realizací stezky a také ve studiu vznikla řada uměleckých děl, které na stezce uvidíte. Vaši procházku můžete oživit návštěvou galerie, depozitáře nebo některé z mnoha akcí pořádaných ve studiu.

https://reporyjskastezka.webnode.cz/

Pro školy

Nabídka pro školy se pro vás připravuje.