Zahrada

Vzhledem k nařízení vlády je v současné době  provoz a otevírací doba zahrady Bubec omezen. Komunitní zahrada pro pěstitele je však k dispozici (jestliže budou dodržovat hygienická nařízení), neb jarní sezóna a tedy i jarní práce nepočkají. Domluvit se individuálně můžete na tel.: 728 102 702 nebo 731 863 736. Děkujeme za pochopení.

Na naší zahradě kromě zeleniny pěstujeme kulturu, umění a dobré sousedské vztahy!

Obecně prospěšná společnost Bubec získala do pronájmu pozemky bývalého zahradnictví v Tělovýchovné ulici v Řeporyjích.

Přijďte:

  • se zúčastnit dílny pro děti a kutilských workshopů
  • se zúčastnit sousedské slavnosti, divadelního představení, oslavy
  • za přírodou do Prokopského údolí a občerstvit se po turistice

Můžete také:

  • si pronajmout záhon v komunitní zahradě a naučte se pěstovať zeleninu
  • si pronajmout zahradu na oslavu narozenin, párty pro přátele, na firemní akci
  • si ušít zážitkový program pro vaší firmu / školu na míru

Pro maminky s dětmi je zahrada přístupná každý den od 10:00 do 17:00 hodin. Máte možnost se tu společně potkat, připravit si navzájem společný program a využít vybavení zahrady.

Naším záměrem je na těchto pozemcích vybudovat komunitní centrum, které bude sídlit v moderní budově obklopené parkem a dětským hřištěm s originálními herními prvky. V budově bude umístěno studio, v němž budeme pořádat výtvarné kurzy a workshopy pro děti od 6 do 18 let a dále klubová místnost, jež bude sloužit jako mateřské centrum.

Historie Zahrady Bubec

Dne 1. 7. 2014 získala obecně prospěšná společnost Bubec do pronájmu pozemky bývalého zahradnictví v Tělovýchovné ulici v Řeporyjích. Jedná se o pozemky č. 848/37 a 848/17 o celkové výměře 2409 m2, které jsou majetkem Hl.m. Prahy, ve správě Městské části Praha Řeporyje a Bubec o.p.s  je může dlouhodobě využívat. Naším záměrem je na těchto pozemcích vybudovat komunitní centrum, které bude sídlit v moderní budově obklopené parkem a dětským hřištěm s originálními herními prvky. V budově bude umístěno studio, v němž budeme pořádat výtvarné kurzy a workshopy pro děti od 6 do 18 let a dále klubová místnost, jež bude sloužit jako mateřské centrum. Pozemky se nacházejí v blízkosti Sochařského studia Bubec, které provozujeme již od roku 2000 a pracují v něm umělci z České republiky i ze zahraničí..

Před úpravou:

 Po úpravě:

 Plánek:

 

 

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

20. narozeniny studia Bubec