Úvodní stránka » Baby Bubec » Výtvarný ateliér pro děti od 7 do 15 let

Výtvarný ateliér pro děti od 7 do 15 let

Baví vás prostě tvořit, a proto jste tady? Super! Připravujete se na přijímačky na vaši vysněnou školu, abyste se třeba v budoucnosti živili uměním? Dobře, vrhneme se na techniku! Baví vás společná zadání rozdílných témat a technik? Strefa. Máte vlastní představu o tom, co chcete tvořit a potřebujete spíš prostředí a materiál? Jste tu správně!

Za kolik: jednorázové zaplacení celého pololetí kurzu: 2800 Kč/děti.  Lekce je možné navštěvovat i nárazově, cena za jednu lekci je 200Kč/ks. V ceně je výtvarný materiál pro jednu osobu na celou dobu kurzu.

Platba: Částku za kurz  je nutné uhradit na číslo účtu 131393369/0800 nejpozději do 7 dnů od zahájení kurzů. Neopomeňte uvést variabilní symbol 201909, do poznámky uveďte BB (jako baby bubec) a jméno dítěte/dětí. Případně můžete platit prvních 4 dílniček jednorázově za vyšší sazbu a vyzkoušet, jestli se Vašemu dítěti kurz líbí. Následně se doplatí pouze rozdíl do celkové částky.

Kdy: Čtvrtek 15:00 do 16:45.

Pro koho: pro věkovou skupinu 7- 15 let.

S kým: Kurz povede lektorka Monika Urbášková

Kde: malý ateliér ve studiu BUBEC. Tělovýchovná 748, Praha 5- Řeporyje

Co s sebou? V ceně je materiál, ale doneste si s sebou oblečení na výtvarnou a tedy někdy i špinavou práci!

Jak se přihlásit? Pro více informací a přihlášení do kurzů kontaktujte  Jarka Janíčková - jarka(at)bubec.cz, tel. číslo: 731 863 736

O Monice:

Od malička jsem si kreslila návrhy oděvů a tak jsem měla jasno, že budu studovat návrhářství. To se také později stalo. To mě ovšem dále zaválo k divadlu a mezitím také ke studiu výtvarné výchovy na pedagogické fakultě. V současné době se snažím kombinovat své dosavadní zkušeností jako scénografka na volné noze, průvodkyně v lesní MŠ a lektorka výtvarných kurzů. Spojení práce s dětmi a výtvarnem mi přináší velkou radost.

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Daniel Suška/Skrz