Úvodní stránka » Creative Bubec » Výtvarné kurzy

Důležité upozorění

Bohužel, schválená krizová opatření mimo jiné znamenají, že od půlnoci 9. října se nově zakazují veškeré organizované zájmové, rekreační a další kroužky pro děti od šesti do 18 let.

Informace podají lektorky jednotlivých kurzů.


Novinky ve Studiu Bubec

Přestože doba pandemická kultuře a společenskému životu moc nepřeje, snažíme se ve Studiu Bubec stále něco zlepšovat a nabízet nové věci. Takže bychom vás rádi seznámili s novinkami.

Novinka číslo 1: 

 

Baby Bubec se mění a dostává nové jméno Creative Bubec a to proto, že připravujeme na rok 2021 vzdělávací programy a kurzy nejen pro děti, ale i pro teenegery a dospělé.

Novinka číslo 2 :

Vzhledem k situaci jsme se rozhodli připravit pro vás několik kreativních workshopů on-line. Postupně budeme odhalovat jejich témata i způsob, jakým je můžete získat. Buďte kreativní i u sebe doma! Už brzy se dozvíte více.

Tadáááá! Máme pro vás video kurzy!


Nový školní rok začíná

Máme pro vás připraveny kurzy 

PŘIHLÁŠKA ZDE


Kurzy ONLINE

Doufáme, že v době, kdy děti nechodí do školy a jsou doma, využijete tuto nabídku.

Naše lektorka Kristýna připravila  "výtvarné hrátky".

  • Zadání 1. najdete zde

Školička pro nejmenší s Arjanou

  • Pro nejmenší děti připravila lektorka Arjana tvůrčí inspiraci zde

Fotografický kroužek s Šárkou

  • Pro děti, které rády fotí a mají chuť si s fotografiemi i trochu pohrát, lektorka Šárka připravila toto zadání

W-arte - arteterapeutické setkávání s Václavou

Výtvory prosím vyfoťte a pošlete na email kristyna.studiobubec@gmail.com

Online galerii můžete navštívit  na Facebooku zde

Studio Bubec je kreativní inspirativní prostor, kde se mohou děti potkávat s uměním a s umělci, kteří ve studiu pracují nebo vystavují. Děti tak získávají možnost pohybovat se ve světě současného umění, otvírat "umělecké" oči a probudit vlastní tvůrčí činnost.

 

Druhé pololetí školního roku 2019/2020

(Kliknutım na odkaz v tabulce, se otevře popis dílen)

  Odpoledne  Odpoledne 
Pondělí

Úterý

14:00 -14:50:  W-arte s Václavou (7-10)

15:15 - 16:05: W-arte s Václavou (3-4,5)

16:30 -17:20:  W-arte s Václavou (4,5-7)
Středa

Čtvrtek 

15:00 -16:45: Ateliér s Kristýnou (7-15)

16:45 -18:15: Aterliér pro nejmenši s Kristýnou (3-7)
Pátek 14:00-16:00: Fotografický kroužek s Šárkou (7-15)
 
 

Výtvarné ateliéry povedou zkušení lektoři a umělci, kteří se konkrétními technikami zabývají a nabídnou tak účastníkům různorodé pohledy a inspiraci. V rámci ateliéru se bude dlouhodobě pracovat na větších projektech (např. každý měsíc jiná technika), ale je možné po předchozí domluvě navštěvovat jednotlivé lekce.

Minimální počet účastníků pro otevření kurzu je 4. Každý kurz bude mít přibližně 20 lekcí. V době svátků kurz odpadá. 

Dobrá dostupnost MHD ze stanice Luka metro "B", potom autobusy 174, 246, 352, 301 (6 min.) do stanice Řeporyjské náměstí nebo vlakem z nádraží Smíchov (13 min.), případné autobusem 130 z Barrandova (Poliklinika Barrandov), nebo autobusem 246 z Radotína (Nádraží Radotín).

Pro více informací a přihlášení do kurzů kontaktujte Jarka Janíčková - info(at)bubec.cz, tel. číslo: 728 102 702

PŘIHLÁŠKY ZDE

_______

Všeobecné podmínky pro výtvarné kurzy

Uhrazením platby vzniká právo klienta navštěvovat lekce výtvarného kurzu specifikované v přihlášce, či účastnit se workshopů pod vedením lektora - vedoucího kurzu dle náplně kurzu uvedené na www.bubec.cz, na které je daný klient přihlášený. Platbu za kurz je třeba uhradit na číslo účtu 131393369/0800 nejpozději do 7 dnů od zahájení kurzů. Neopomeňte uvést variabilní symbol 201909, do poznámky uveďte BB (jako Baby Bubec) a jméno dítěte/dětí.

V rámci svého kurzu vzniká přihlášenému klientovi se zaplaceným kurzovným právo nahradit předem omluvené lekce v jiném termínu, po předchozí domluvě s lektorem. Omluvy prosíme na email: jarka@bubec.cz nebo svému lektorovi nejpozději 24 hodin před začátkem kurzu a klient si může sjednat náhradu lekce s jinou skupinou podobné úrovně. Omluvené lekce je nutné si nahradit v rámci daného pololetí a z kapacitních důvodů je nelze převádět do následujícího semestru.

V ateliéru je třeba dbát bezpečnostních pravidel a pokynů lektora, chování je třeba uzpůsobit tak, aby nedošlo k žádnému zranění. Každý nezletilý účastník je povinen dodržovat všechny pokyny lektorů. Opakované nedodržení pokynů lektora může vést k vyloučení z kurzu bez náhrady.

V případě jakýchkoli připomínek se lze obrátit na vedení našeho ateliéru, pokusíme se vyjít vstříc, aby studium u nás bylo příjemné, inspirativní a tvůrčí!

Čestmír Suška, předseda Správní rady o.p.s. Bubec

______

      

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Vojtěch Rada/O budoucí zahradě