Úvodní stránka » Baby Bubec » Výtvarné kurzy

Kurzy začnou v týdnu od 4. února a do konce června poběží kurzy dle následujícího rozvrhu:

(Kliknutım na odkaz v tabulce, se otevře popis dílen)

  Dopoledne 9:00- 13:00 Odpoledne 14:00- 16:00 Odpoledne 16:00- 17:30
Úterý                                                       

Dřevokurz se Stanislavem (7-15)

Středa

Baby Bubec s Monikou

Ateliér s Monikou (7+)

Ateliér pro nejmenší s Monikou (3-7)

Pátek

Baby Bubec s Arjanou

   

Výtvarné ateliéry povedou zkušení lektoři a umělci, kteří se konkrétními technikami zabývají a nabídnou tak účastníkům různorodé pohledy a inspiraci. V rámci ateliéru se bude dlouhodobě pracovat na větších projektech (např. každý měsíc jiná technika), ale je možné po předchozí domluvě navštěvovat jednotlivé lekce.

Minimální počet účastníků pro otevření kurzu je 4. Každý kurz bude mít 21 lekcí. V době svátků kurz odpadá. 

Dobrá dostupnost MHD ze stanice Luka metro "B", potom autobusy 174, 246, 352, 301 (6 min.) do stanice Řeporyjské náměstí nebo vlakem z nádraží Smíchov (13 min.), případné autobusem 130 z Barrandova (Poliklinika Barrandov), nebo autobusem 246 z Radotína (Nádraží Radotín).

Pro více informací a přihlášení do kurzů kontaktujte Jarka Janíčková - jarka(at)bubec.cz, tel. číslo: 731 863 736

_______

Všeobecné podmínky pro výtvarné kurzy

Uhrazením platby vzniká právo klienta navštěvovat lekce výtvarného kurzu specifikované v přihlášce, či účastnit se workshopů pod vedením lektora - vedoucího kurzu dle náplně kurzu uvedené na www.bubec.cz, na které je daný klient přihlášený. Platbu za kurz je třeba uhradit na číslo účtu 131393369/0800 nejpozději do 7 dnů od zahájení kurzů. Neopomeňte uvést variabilní symbol 201902, do poznámky uveďte VK (jako výtvarné kurzy) a jméno dítěte/dětí.

V rámci svého kurzu vzniká přihlášenému klientovi se zaplaceným kurzovným právo nahradit předem omluvené lekce v jiném termínu, po předchozí domluvě s lektorem. Omluvy prosíme na email: kristina@bubec.cz nebo svému lektorovi nejpozději 24 hodin před začátkem kurzu a klient si může sjednat náhradu lekce s jinou skupinou podobné úrovně. Omluvené lekce je nutné si nahradit v rámci daného pololetí a z kapacitních důvodů je nelze převádět do následujícího semestru.

V ateliéru je třeba dbát bezpečnostních pravidel a pokynů lektora, chování je třeba uzpůsobit tak, aby nedošlo k žádnému zranění. Každý nezletilý účastník je povinen dodržovat všechny pokyny lektorů. Opakované nedodržení pokynů lektora může vést k vyloučení z kurzu bez náhrady.

V případě jakýchkoli připomínek se lze obrátit na vedení našeho ateliéru, pokusíme se vyjít vstříc, aby studium u nás bylo příjemné, inspirativní a tvůrčí!

Čestmír Suška, předseda Správní rady o.p.s. Bubec

______

      

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Muži hynou