Úvodní stránka » baby BUBEC » Dopolední tvořivé dílny

baby BUBEC / dopolední tvořivé dílny

Dopolední výtvarné dílničky pro děti od 2 let pod vedením zkušených pedagogů.

Probíhají v úterý a v pátek od 9 - 13 hodin. 

V úterý -  menší/ malé děti

V pátek - 4 roky a výše.

ÚT: 360Kč 

PÁ: 430Kč (zahrnuta navíc výuka francouzštiny hravou formou)

Co čeká Vaše děti:

 - Kreativní aktivity zaměřené na celkový rozvoj dítěte, hlavně činnosti výtvarné, hudebně-rytmické a divadelní.

- Pátek: 9-9:45 výuka francouzštiny hravou formou (písničky, říkadla, počítání...)

Čemu se u nás děti naučí:

Děti se u nás učí  různým výtvarným technikám rozvíjející jejich fantazii, ale i  jemnou motoriku, budou hrát divadlo a bude jim divadlo hráno, budou zpívat, tančit, recitovat...Každé pondělí se učíme francouzsky, v úterý se učíme základům logiky... Učíme se žít v přírodě: jak si rozdělat oheň, jak vařit polévku v kotlíku, sázet zeleninu, zkrátka přežít v divoké přírodě. Děti jsou každý den minimálně hodinu na čerstvém vzduchu. Máme zahradu a nádherné Dalejské údolí za humny. Spolupracujeme s umělci ze studia Bubec, kteří jsou s dětmi jedna ruka. Navštěvujeme Sochařské studio Bubec. Děti si osahají sochy a zažijí jak vzniká opravdové umění, jak se sváří, pracuje se dřevem, kovem, kamenem...Setkají se s umělci ze světa.

Komu jsou dopolední dílny určeny?

Dopolední tvořivé dílny jsou určeny všem předškolním dětem od věku 2 let. V první řadě chceme podat pomocnou ruku rodičům, kteří nemají dostatek času na hlídání svých ratolestí. Nabízíme tak dlouhodobé i „nárazové" docházení (nemůžete sehnat místo ve školce nebo si potřebujete vzít nutně na dopoledne volno). Vaše děti zde čeká bohatý, smysluplný program, který si klade za cíl rozvíjet jejich osobnost a kreativitu.

Lektorka: Arjana Shameti

„Komunikovat s dětmi je pro mne nesmírná radost a inspirace. Potvrzuji si tak, že jejich vidění světa je zábavnější, nadějnější a dokonce rozumnější, než vidění dospělých.", říká Arjana.

další informace a dotazy: 

Arjana Shameti: arjana@suska.cz, mobil 603 807 526   

monika@bubec.cz

        

     

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz