Úvodní stránka » Baby Bubec » dopolední baby BUBEC

Dopolední tvořivé dílny / Baby Bubec

Dopolední výtvarné dílničky pro děti od 2 let pod vedením zkušených pedagogů přímo ve výtvarném studiu!

Baby BUBEC se přestěhoval přímo do sochařského studia BUBEC!

- Kdy?

Každá středa- pátek od 9:00- 13:00

- Za kolik?

Pátek- lekce s francouzštinou: 100Kč/hod. Celkem 400 Kč za dopoledne. Lekce je možné navštěvovat i nárazově, cena za jednu lekci je 130Kč/hod.

Středa a čtvrtek: 55Kč/hod. Celkem 220Kč za dopoledne. Lekce je možné navštěvovat i nárazově, cena za jednu lekci je 85Kč/hod.

Platí se jednorázově docházka za celé pololetí- tzn. středa a čtvrtek 4180Kč za jedno konkrétní dopoledne, úterý a pátek 7600Kč za jedno konkrétní dopoledne. (Dílnička se otevírá pouze při minimálním počtu 3 dětí.) V případě absence si lze zameškané dopoledne nahradit jiný den v týdnu.

- Jak se přihlásit?

Pro více informací a přihlášení do kurzů kontaktujte Jarka Janíčková - jarka(at)bubec.cz, tel. číslo: 731 863 736

- Co čeká Vaše děti?

Kreativní aktivity zaměřené na celkový rozvoj dítěte, hlavně důraz na činnosti výtvarné, hudebně-rytmické a divadelní, každé dopoledne vycházka do okolí- na zahradu Bubec, do Prokopského údolí.

- Čemu se u nás děti naučí?

Děti se u nás učí různým výtvarným technikám rozvíjející jejich fantazii, ale i jemnou motoriku, budou hrát divadlo, budou zpívat, tančit.. Učíme se žít v přírodě: jak si rozdělat oheň, jak vařit polévku v kotlíku, či jak sázet zeleninu. Děti jsou každý den minimálně hodinu na čerstvém vzduchu. Máme zahradu a nádherné Dalejské údolí za humny. Spolupracujeme s umělci ze studia Bubec, kteří jsou s dětmi jedna ruka. Dílničky probíhají přímo v sochařském ateliéru, kde si děti mohou osahat sochy a zažijí, jak vzniká opravdové umění, jak se sváří, pracuje se dřevem, kovem, kamenem...

Komu jsou dopolední dílny určeny?

Dopolední tvořivé dílny jsou určeny všem předškolním dětem od věku 2 let. V první řadě chceme podat pomocnou ruku rodičům, kteří nemají dostatek času na hlídání svých ratolestí. Nabízíme tak dlouhodobé i „nárazové" docházení (nemůžete sehnat místo ve školce nebo si potřebujete vzít nutně na dopoledne volno). Vaše děti zde čeká bohatý, smysluplný program, který si klade za cíl rozvíjet jejich osobnost a kreativitu.

- Platba:

Částku za kurz  je nutné uhradit na číslo účtu 131393369/0800 nejpozději do 7 dnů od zahájení kurzů. Neopomeňte uvést variabilní symbol 201809, do poznámky uveďte BB (jako baby bubec) a Vaše jméno či jméno dítěte/dětí. Případně můžete platit prvních pár dílniček jednorázově za vyšší sazbu a vyzkoušet, jestli se Vašemu dítěti kurz líbí. Následně se doplatí pouze rozdíl do celkové částky.

- Lektorský tým:

Monika Urbášková- středeční dílnička

Od malička jsem si kreslila návrhy oděvů a tak jsem měla jasno, že budu studovat návrhářství. To se také později stalo. To mě ovšem dále zaválo k divadlu a mezitím také ke studiu výtvarné výchovy na pedagogické fakultě. V současné době se snažím kombinovat své dosavadní zkušeností jako scénografka na volné noze, průvodkyně v lesní mateřské školce a lektorka výtvarných kurzů. Spojení práce s dětmi a výtvarnem mi přináší velkou radost.

____

Arjana Shameti- páteční dílnička

„Komunikovat s dětmi je pro mne nesmírná radost a inspirace. Potvrzuji si tak, že jejich vidění světa je zábavnější, nadějnější a dokonce rozumnější, než vidění dospělých.", říká Arjana.

Zkušená pedagožka, absolvovala speciální pedagogiku a francouzštinu na PFUK. Působila v dětských domovech, základních školách, střední škole, věnovala se domácímu vzdělávání (drama a francouzština). Ve volném čase hraje loutkové divadlo zejména pro děti v nemocnicích.

Stáže: 
2007 - Birmingham Southern College, Birmingham, AL, USA, divadlo ve školách a nemocnicích,
2010 - Vermont Studio Center, Johnson, VT USA , tvůrčí pobyt, L´Université de Franche-Comté, Besancon, Francie, jazykový pobyt pro pedagogy.

____

        

     

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Marek Hyksa/Obrazy