Úvodní stránka » baby BUBEC » Dopolední tvořivé dílny

baby BUBEC / dopolední tvořivé dílny

Dopolední výtvarné dílničky pro děti od 2 let pod vedením zkušených pedagogů.

Co čeká Vaše děti:

 - Každý den kreativní aktivity zaměřené na celkový rozvoj dítěte, hlavně činnosti výtvarné, hudebněrytmické a divadelní.

- Pravidelná celotýdenní docházka od 8:00 -13:00. Příchod dětí mezi 8.00 - 9.00. 

- Pátek: 9-9:45 výuka francouzštiny hravou formou (písničky, říkadla, počítání...)

Naše filozofie:

Individuální důstojný přístup ke každému dítěti, respekt ke každému, kdo překročí práh baby BUBCE. Vaše děti se budou přirozeně a svobodně rozvíjet a učit všemu, co je bude zajímat. Nesdílíme vyhraněnou filozofii pedagogiky, ale inspirujeme se hlavně pedagogikou úžasného J.A. Komenského a vypůjčujeme si techniky Marie Montessori.

Čemu se u nás děti naučí:

Děti se u nás učí  různým výtvarným technikám rozvíjející jejich fantazii, ale i  jemnou motoriku, budou hrát divadlo a bude jim divadlo hráno, budou zpívat, tančit, recitovat...Každé pondělí se učíme francouzsky, v úterý se učíme základům logiky... Učíme se žít v přírodě: jak si rozdělat oheň, jak vařit polévku v kotlíku, sázet zeleninu, zkrátka přežít v divoké přírodě. Děti jsou každý den minimálně hodinu na čerstvém vzduchu. Máme zahradu a nádherné Dalejské údolí za humny. Spolupracujeme s umělci ze studia Bubec, kteří jsou s dětmi jedna ruka. Navštěvujeme Sochařské studio Bubec. Děti si osahají sochy a zažijí jak vzniká opravdové umění, jak se sváří, pracuje se dřevem, kovem, kamenem...Setkají se s umělci ze světa.

Komu jsou dopolední dílny určeny?

Dopolední tvořivé dílny jsou určeny všem předškolním dětem od věku 2 let. V první řadě chceme podat pomocnou ruku rodičům, kteří nemají dostatek času na hlídání svých ratolestí. Nabízíme tak dlouhodobé i „nárazové“ docházení (nemůžete sehnat místo ve školce nebo si potřebujete vzít nutně na dopoledne volno). Vaše děti zde čeká bohatý, smysluplný program, který si klade za cíl rozvíjet jejich osobnost a kreativitu.

Kdo se o Vaše děti stará

Arjana Shameti

Děti se v BUBCI cítí spokojené a šťastné pod laskavým dohledem paní Arjany Shameti, profesionální pedagožky se širokým záběrem zájmů a vlastních pestrých aktivit. Paní Arjana vystudovala speciální pedagogiku a francouzský jazyk. Aktivně se věnuje loutkovému divadlu.

Komunikovat s dětmi je pro mne nesmírná radost a inspirace. Potvrzuji si tak, že jejich vidění světa je zábavnější, nadějnější a dokonce rozumnější, než vidění dospělých.“, říká Arjana.

 

Ivana Bendová

Výtvarná lektorka a průvodkyně dětí.

„Vystudovala jsem fakultu výtvarných umění a pedagogickou fakultu. Umění i děti mě baví, chci obojí propojovat. Být s dětmi a dělat umění. Pocházím z venkova, mám blízko k přírodě, ráda fotím, točím, běhám", říká Ivana. 

Celotýdenní provoz

Pondělí - pátek od 8.00 do 13.00

Příchod dětí do BabyBubce mezi 8.00 - 9.00, začátek dílniček v 9:00. 

Stravování

Děti si nosí vlastní svačinku. Jídlo, které mají rády, s láskou připravené maminkou :-).

Ceník 2016/17

Docházka za týden

Měsíc (mimo páteční francouzštiny)

Měsíc (včetně páteční francouzštiny)

5 dní (včetně páteční francouzštiny)

5880 Kč

5880 Kč

4 dny

4800 Kč

5080 Kč

3 dny

3840 Kč

4120 Kč

2 dny

2720 Kč

3000 Kč

1 den

1440 Kč

1720 Kč

Francouzština za 70 Kč (příplatek k pondělní platbě dopoledního bloku).

Platby

Číslo účtu Bubce: 131393369/0800, do poznámky uvést BabyBUBEC a jméno dítěte.

Platby probíhají měsíčně, vždy k 1. dni daného měsíce docházky (v září 2017 do 15. 9.)

Náhrady

Náhrady je možné vybrat vždy následující měsíc po předchozí dohodě.

Kontakt:

Arjana Shameti: arjana@suska.cz, mobil 603 807 526  

Jitka Hvězdvá jitka@bubec.cz, mobil 603 163 482

ZDE si můžete stáhnout přihlášku.

        

          

15.3.2016 - děti z BUBCE vyhráli soutěž o ztvárnění pamětihodnosti v Řeporyjích - památník na Náměstí u Lva

                

        

9.9.2015 - BUBEC (v) září!

Která kráva je od Marca Chagalla...

... a která od Henriho Matisse?

Scott Andrew, americký
muzikant s dětmi v Bubci

 

10.4.2015 - Mladí umělci z BUBCE!

Matýskovy trojúhelníky

Matýskovy trojúhelníky

Berušky s umělkyněmi

Masopust v Řeporyjích

Masopust masky: Auto, Zmije, Lev

Lev

Soustředěná malba

Květy soustředěné malby

Zaujetí

Jaro

Zvířata ožívají v Bubci

Ježek z papírových parket

Zaječí jarní kolekce Pret a porter

Motýl z hlíny a démantů

Velikonoční charleston

Kuře na snídani v bubci

Kájin strom

Návštěva věže

10.2.2015 - Hnízdo, kde se rodí zmije

Řeporyjské zmije si nezaslouží pouze báseň od pana Jiřího Dědečka, ale i výtvarné ztvárnění našich mladých kreativců!

STARÁ ZMIJE

Jedna stará zmije
vaří, pere šije,
však se za ní táhnou
cele Řeporyje!

Celé Řeporyje,
celá Bílá Hora,
to jste neviděli
tak pilného tvora.

Kdekdo o ní říká:
"Ta má ruce zlaté,
jen ty řeči vede,
trochu jedovaté..."

Autorem je Jiří Dědeček

 

20.1.2015 - Vstupujeme do druhého pololetí 2015

I v dalším pololetí pokračují v baby BUBCI dopolední tvořivé dílny které jsou určeny všem předškolním dětem od 2 let. V první řadě chceme podat pomocnou ruku rodičům, kteří nemají hlídání pro své ratolesti. Nabízíme tak dlouhodobé i „nárazové“ docházení (nemůžete sehnat místo ve školce nebo si potřebujete vzít nutně na dopoledne volno). Vaše děti zde čeká bohatý, smysluplný program, který si klade za cíl rozvíjet jejich osobnost a kreativitu. Chceme s dětmi kreslit, malovat, modelovat a tím zdokonalovat jemnou motoriku a chuť vyjadřovat se výtvarnou formou. Program babyBubce jsme sestavili s ohledem na potřeby každého dítěte. Hry podporující logické přemýšlení a naučí děti základy matematiky. Samozřejmostí je dostatek pohybu na čerstvém vzduchu v nádherném prostředí Prokopského údolí. Na procházkách a výpravách do přírody vedeme děti k environmentní výchově. Samozřejmostí jsou výtvarné činnosti uvolňování ruky, míchání barev, kresba, malování vodovkami, anilinovými barvami, temperami, učení se výtvarným technikám koláže, muchláže, tisku, lepení, skládání, stříhání, krájení, výroby prostorových objektů z papíru, přírodnin a odpadového materiálu, práce se sochařskou hlínou. Kromě výtvarné stránky se zaměříme i na základy dramatické výchovy, hru s loutkami, budeme zpívat a hrát divadlo, také si číst pohádky, ve kterých jsou skryta lidská moudra a ponaučení. V případě zájmu je možné Vaše dítě učit hravou formou základům francouzštiny.

15.1.2015 - "Boj o přežití"

Co dělá baby BUBEC:  Situace ve světě a touha po zodpovědné samostatnosti nás vede k novým kouskům. V rámci kurzů baby BUBEC jsme zahájili výuku v přírodě pod názvem " Boj o přežití",  první boj proběhl ve čtvrtek 15.1. děti ve věku 3 let si uvařily samy polévku. Nakrájely mrkev, celer, petržel, cibuli a česnek. Nanosily suché větve starých keřů, rozdělaly oheň. Do kotlíku nalily vodu, vhodily kuřecí nohu a nasypaly zeleninu s bobkovým listem a solí. Vydatně vše míchaly, přikládaly do ohně pod kotlík. Za 30 minut jsem si s dětmi pochutnávala na výborné kuřecí polévce.

Děti ve věku 3 let si umí uvařit polévku! Naše tříleté děti z baby BUBCE se učí šít a vyšívat. Boj o přežití si vyžaduje i tuto dovednost. Posudťe sami! Vyšité štíty se jim povedly, co?  

     

 

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz