Úvodní stránka » kurzy pro veřejnost » dopolední baby BUBEC

baby BUBEC / dopolední tvořivé dílny

Dopolední výtvarné dílničky pro děti od 2 let pod vedením zkušených pedagogů přímo ve výtvarném studiu!

Každé úterý- pátek od 9:00- 13:00.

Cena 55Kč/hod. Celkem 220Kč. (Dílnička se otevírá pouze při minimálním počtu 3 dětí. Děti je potřeba nahlásit do 15:00 den před dílničkou.) Pro více informací a přihlášení do kurzů kontaktujte Kristinu Němcovou: kristina@bubec.cz, tel. číslo: 605276243

Dílničky začínají opět v září v týdnu od 10. září! Na první dílnu můžete dítě doprovodit a vyzkoušet tak spolu s ním, zda se mu v Bubci bude líbit.

Co čeká Vaše děti:

Kreativní aktivity zaměřené na celkový rozvoj dítěte, hlavně důraz na činnosti výtvarné, hudebně-rytmické a divadelní.

Čemu se u nás děti naučí:

Děti se u nás učí různým výtvarným technikám rozvíjející jejich fantazii, ale i jemnou motoriku, budou hrát divadlo, budou zpívat, tančit.. Učíme se žít v přírodě: jak si rozdělat oheň, jak vařit polévku v kotlíku, či jak sázet zeleninu. Děti jsou každý den minimálně hodinu na čerstvém vzduchu. Máme zahradu a nádherné Dalejské údolí za humny. Spolupracujeme s umělci ze studia Bubec, kteří jsou s dětmi jedna ruka. Dílničky probíhají přímo v sochařském ateliéru, kde si děti mohou osahat sochy a zažijí, jak vzniká opravdové umění, jak se sváří, pracuje se dřevem, kovem, kamenem...

Komu jsou dopolední dílny určeny?

Dopolední tvořivé dílny jsou určeny všem předškolním dětem od věku 2 let. V první řadě chceme podat pomocnou ruku rodičům, kteří nemají dostatek času na hlídání svých ratolestí. Nabízíme tak dlouhodobé i „nárazové" docházení (nemůžete sehnat místo ve školce nebo si potřebujete vzít nutně na dopoledne volno). Vaše děti zde čeká bohatý, smysluplný program, který si klade za cíl rozvíjet jejich osobnost a kreativitu.

Lektorský tým:

Monika Urbášková- středeční dílnička

Od malička jsem si kreslila návrhy oděvů a tak jsem měla jasno, že budu studovat návrhářství. To se také později stalo. To mě ovšem dále zaválo k divadlu a mezitím také ke studiu výtvarné výchovy na pedagogické fakultě. V současné době se snažím kombinovat své dosavadní zkušeností jako scénografka na volné noze, průvodkyně v lesní mateřské školce a lektorka výtvarných kurzů. Spojení práce s dětmi a výtvarnem mi přináší velkou radost.

Arjana Shameti- úterní a páteční dílnička

„Komunikovat s dětmi je pro mne nesmírná radost a inspirace. Potvrzuji si tak, že jejich vidění světa je zábavnější, nadějnější a dokonce rozumnější, než vidění dospělých.", říká Arjana.

Zkušená pedagožka, absolvovala speciální pedagogiku a francouzštinu na PFUK. Působila v dětských domovech, základních školách, střední škole, věnovala se domácímu vzdělávání (drama a francouzština).

Stáže: 
2007 - Birmingham Southern College, Birmingham, AL, USA, divadlo ve školách a nemocnicích,
2010 - Vermont Studio Center, Johnson, VT USA , tvůrčí pobyt, L´Université de Franche-Comté, Besancon, Francie, jazykový pobyt pro pedagogy.

Ve volném čase hraje loutkové divadlo zejména pro děti v nemocnicích.

Magdalena Fojtová- čtvteční dílnička

Absolventka grafické školy, momentálně studuje v Plzni na Fakultě umění a designu Knihu. Děti budou s Majdou pracovat s papírem, experimentovat s materiály i technikami a hlavně si hrát!

        

     

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz