Úvodní stránka » Creative Bubec » Creative Bubec

Důležité upozorění

Bohužel, schválená krizová opatření mimo jiné znamenají, že od půlnoci 9. října se nově zakazují veškeré organizované zájmové, rekreační a další kroužky pro děti od šesti do 18 let.

 Informace podají lektorky jednotlivých kurzů.


Novinky ve Studiu Bubec

Přestože doba pandemická kultuře a společenskému životu moc nepřeje, snažíme se ve Studiu Bubec stále něco zlepšovat a nabízet nové věci. Takže bychom vás rádi seznámili s novinkami.

Novinka číslo 1: 

logo 

Baby Bubec se mění a dostává nové jméno Creative Bubec a to proto, že připravujeme na rok 2021 vzdělávací programy a kurzy nejen pro děti, ale i pro teenegery a dospělé. Sledujte také https://www.facebook.com/creativebubec


Novinka číslo 2 :

Vzhledem k situaci jsme se rozhodli připravit pro vás několik kreativních workshopů on-line. Postupně budeme odhalovat jejich témata i způsob, jakým je můžete získat. Buďte kreativní i u sebe doma! Už brzy se dozvíte více.

Tadáááá! Máme pro vás video kurzy!


Za pár dní vyjde první on-line workshop!Tentokrát ho má na starosti naše lektorka Kristýna Adámková a bude se týkat tématu "Kouř a oheň". Společně nejdeme obrazové hranice v experimentech kresby, malby, grafiky. Těšíte se? My moc!

svíčka

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Vojtěch Rada/O budoucí zahradě