Zahrada Bubec

Zahrada je místem, kde můžete odpočívat, dát si drink s kamarády, uspořádat oslavu či dokonce strávit celý víkend s možností přespání v dřevěné chatce.
Součástí zahrady jsou umělecká díla, která můžete objevovat a prozkoumávat nejen očima. Vyzkoušet si můžete třeba řízení vesmírné lodi nebo špláhí téměř do nebes na místní rozhlednu.
Zahradu lze navštívit vždy od pondělí do neděle mezi 10 a 17 hodinou. Vstup je zdarma.
Cena za pronájem Zahrady Bubec se odvíjí podle časové náročnosti akce. Počítat však můžete s částkou 200 Kč / hod. – rádi vám ale vyjdeme vstříc. Pro skupiny navíc nabízíme možnost zážitkových eventů a speciální služby (např. pronájem: ozvučovací techniky, projektor a plátno, venkovní kuchyně, grill…). 
Pro svatby a velké skupiny nabízíme speciální ceny. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu —

Pronájem

Cena za pronájem komunitní Zahrady Bubec se odvíjí podle časové náročnosti akce. Orientačně však můžete počítat s cenou  250.- Kč za hodinu. Pro skupiny navíc nabízíme možnost zážitkových eventů a individuální služby (např. pronájem: ozvučovací techniky, projektor a plátno, venkovní kuchyně, catering). Pro svatby, firemní teambuilding, narozeniny a jiné velké skupiny nabízíme individuální ceny. Vybavení: zastřešený bar, rozhledna, dětský koutek, pódium, toaleta.
kontakt: dan@bubec.cz

Stezka

Řeporyjská stezka se nachází přímo vedle Uměleckého studia Bubec a začíná na komunitní zahradě. Tým z Bubce stojí za realizací stezky a také ve studiu vznikla řada uměleckých děl, které na stezce uvidíte. Vaši procházku můžete oživit návštěvou galerie, depozitáře nebo některé z mnoha akcí pořádaných ve studiu.

Události v zahradě