Úvodní stránka » studio BUBEC

studio BUBEC

 

Aktivity Občanského sdružení a Sochařského studia BUBEC do roku 2013 najdete na starší verzi webu.

Benefiční večer pro Bubec

S radostí oznamujeme, že naši vizi se rozhodla svými díly podpořit řada předních českých umělců a to prostřednictvím benefičního večera pro Bubec. Ten se bude konat 17.3. a již od února pro vás zveřejňujeme jednotlivá umělecká díla v sekci Aukce na naší hlavní stránce.

 

22. 2. 2015 | Rubrika: studio BUBEC

Přehled činností 2014

Bubec vyhlíží světlé zítřky roku 2015, přesto stojí za to v mžiku se ohlédnout za úspěšným rokem 2014.

 

13. 2. 2015 | Rubrika: studio BUBEC

Výroba masopustních masek a další workshopy

Již tento víkend se můžeme všichni společně těšit na Masopust! K příležitosti této sváteční události Bubec připravil speciální workshop, kde se děti budou moci naučit vyrobit tradiční masopustní masky. Kromě další řady zajímavých workshopů, které připravujeme na březen, pokračují...

 

10. 2. 2015 | Rubrika: studio BUBEC

Zachování historického rázu Řeporyjského náměstí

Reakce Bubec o.p.s. na započatou demolici budovy č. 16 na Řeporyjském náměstí a reakce na nutnost zachování zákadních hodnot přilehlého veřejného prostoru. Petici naleznete uvnitř článku.

 

31. 1. 2015 | Rubrika: studio BUBEC

Bubec srdečně zve na masopustní průvod!

Ve dnech 14.2. - 15.2. slavíme na Řeporyjském náměstí v prostorách BabyBubce Masopust! Srdečně uvítáme děti od 2 do 100 let.

 

23. 1. 2015 | Rubrika: studio BUBEC

Aktivity BabyBubec v dalším pololetí

 I v dalším pololetí pokračují v babyBubci dopolední tvořivé dílny které jsou určeny všem předškolním dětem od 2 let. V první řadě chceme podat pomocnou ruku rodičům, kteří nemají hlídání pro své ratolesti. Nabízíme tak dlouhodobé i „nárazové“ docházení (nemůžete sehnat místo ve školce nebo si potřebujete vzít nutně na dopoledne volno). Vaše děti zde čeká bohatý, smysluplný program, který si klade za cíl rozvíjet jejich osobnost a kreativitu. 

 

21. 1. 2015 | Rubrika: studio BUBEC

veřejný prostor

15. 12. 2014 | Rubrika: studio BUBEC

Art Safari

Výstava děl autorů z České republiky i ze zahraničí - známí umělci vystavují po boku mladých a začínajících autorů. Koná se dvakrát ročně formou víkendového festivalu umění, jehož součástí jsou také workshopy, hudební a divadelní vystoupení.  

5. 12. 2014 | Rubrika: studio BUBEC

Kalendář akcí

10. 5. 2014 | Rubrika: studio BUBEC

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Daniel Suška/Skrz