Výtvarný Ateliér Pro Děti
Od 7 Do 15 Let

Čtvrtky
15:00 do 16:45.
Děti 7 – 15 let.

Tvořivé prožívání světa, považuju za základní lidskou přirozenost. Proto svým žákům, vždy nabízím především setkání sama se sebou skrze volně proudící fantazii, řemeslnou dovednost a uměleckou estetiku.“ Kristýna Adámková

O lektoroce Kristýně

Studium výtvarných umění a řemesel procházím od útleho dětství. Jsem absolventka Fakulty užitého umění a designu , ateliér Přírodní materiály. S dětmi se ráda podílím na tvorbě taktilních knih pro nevidomé a slabozraké. Doplňkově se věnuji expresivním technikám arteterapie a má vlastní volná tvorba vychází z tradičně akademických i experimentálních technik kresby.
Kritýna
Adámková
Za kolik:
Jednorázové zaplacení celého pololetí kurzu: 2800 Kč/děti. Lekce je možné navštěvovat i nárazově, cena za jednu lekci je 200Kč/ks. V ceně je výtvarný materiál pro jednu osobu na celou dobu kurzu.
Částku za kurz je nutné uhradit na číslo účtu 131393369/0800 nejpozději do 7 dnů od zahájení kurzů. Neopomeňte uvést variabilní symbol 201909, do poznámky uveďte Creative a jméno dítěte/dětí. Případně můžete platit prvních 4 dílniček jednorázově za vyšší sazbu a vyzkoušet, jestli se Vašemu dítěti kurz líbí. Následně se doplatí pouze rozdíl do celkové částky.

Další kurzy